وکیل خوب در شهر قم ،تهران

شما می توانید در این پست با موضوع « وکیل خوب در شهر قم ، تهران » آشنا شوید

نگارش شده توسط امیر یزدانی

وکیل کیست؟(وکیل خوب در شهر قم ،تهران)

  اولین چیزی که در برخورد با یک شخصی که خود را وکیل معرفی می کند و ما باید از آن اطلاع داشته باشیم و لازمه یک وکیل است این است که آیا اصلاً شخص مورد نظر وکیل است یا خیر؟

 از نظر مصداقی به هر کسی که وکالت در امری را داشته  وکیل اطلاق میشود اما از نظر تخصصی ما نمیتوانیم شخصی رو خطاب کنیم

به عنوان مثال شاید یک شخصی حتی بدون برگه تنظیم شده در دفتر اسناد رسمی به عنوان وکیل مدنی یا نماینده در نظر گرفته شود اما الزاماً وکیل محضری نیست و وکیل به معنای اخص خود  نیست.

وکیل به معنای اخص را کسی می شناسیم که در عرف وقتی عنوان وکیل بر وی اطلاق می شود اولین تصور ذهنی از ان،‌شخصی است که دارای پروانه رسمی از مرجع مورد نظر قانون که شامل کانون وکلا و مرکز وکلای قوه قضاییه است خواهد بود.

به همین علت اگر به کسی یا شخصی عنوان وکیل اطلاق می شود صرف کلمه وکیل و به تنهایی به معنای وکیل دادگستری است نه وکیل محضری یا وکیل مدنی و غیره،کما اینکه در همین رابطه اگر به شخصی  پزشک اطلاق می شود منظور پزشکی است که دارای پروانه رسمی از وزارت بهداشت است و اطلاق این کلمه قابل توسعه به سایر افراد نیست بنابراین هر کسی که شاید تحت عنوان تجربی در امور پزشکی یا طبابت مداخله می کند همچون کسی که در امر وکالت مداخله می کند الزاماً پزشک یا وکیل نیست.

برای شخصی حتی دارای معلومات حقوقی،وکیل نیست

روش استعلام وکیل(وکیل خوب در شهر قم ،تهران)

برای دسترسی به بانک اطلاعاتی جهت استعلام وکلای دارای پروانه معتبر اعم از وکلای پایه یک یا پایه دو می توانیم از سایت های ذیل نسبت به استعلام اقدام نماییم:

وکلای کانون های وکلای دادگستری

وکلای مرکز وکلای قوه قضائیه

وکیل معتبر ،پروانه معتبر نیز دارد

وکیل خوب کیست ؟(وکیل خوب در شهر قم ، تهران)

الزاما شاید با یک پاراگراف یا با یک گفتار و شاید با یک رساله حتی نتوان در این خصوص یعنی « وکیل خوب » موضوع را به صورت کامل ادا کرد،اما در حدی‌که یک آشنایی نسبی داشته باشیم باید گفت وکیل خوب علاوه بر شرط اساسی وکیل بودن، وکیلی است که دارای معلومات و دانش حقوق ،تجربه فراوان و تخصصی است.

لذا به صرف مدرک تحصیلی نمی توان به معلومات یا خوب بودن یک وکیل پی برد.

به همین جهت است که وکلا معتقدند «موکل،موکل می آورد» و یک وکیل خوب نیازمند هیچگونه تبلیغی نیست چرا که ذاتا وکالت تبلیغ بردار نیست بدین جهت که «تبلیغ» در عرف نه به معنای ابلاغ کردن بلکه به معنای مبالغه کردن بوده و الزاما تبلیغات هم شکل ،مساوی با برابر با محصول یا خدمت ارائه شده نیست.

به همین خاطر وکالت که بر مبنای اعتماد پایگذاری می شود با تبلیغ میانه خوبی ندارد.

برای دسترسی به وکلای معتبر و دارای دانش تخصصی و معلومات حقوقی با ما در ارتباط باشید.

به امید دیدار شما

 

من را در اینستاگرام دنبال کنید

فرآیند خرید

شما در حال تکمیل فرآیند درخواست خرید متن قرارداد مربوطه هستید لطفا جهت ادامه فرآیند موس خود را بر روی این فرم قرار دهید.

فرآیند خرید

خواهشمند است درصورت اطمینان از خرید، مبلغ مربوطه را به شماره کارت 3031-5243-9974-6037 بانک ملی به نام امیر یزدانی واریز نموده و بر روی تکمیل فرآیند خرید کلیک نمائید.
تکمیل فرآیند خرید