کانال های حقوقی ما در اپلیکیشن ایتا

شما می توانید در این پست با موضوع «کانال های حقوقی ما در اپلیکیشن ایتا » آشنا شوید

نگارش شده توسط امیر یزدانی

کانال های حقوقی ما در اپلیکیشن ایتا

با ایجاد محدودیت های ایجاد شده در خصوص اپلیکیشن های اینستاگرام و تلگرام و واتساپ، بر آن شدیم تا برای عبور از این محدودیت ها به معرفی چند کانال حقوقی مفید بپردازیم.

کانال آرای وحدت رویه دیوان عالی کشور ( کانال های حقوقی ما در اپلیکیشن ایتا )

کانال «آرای وحدت رویه دیوان عالی کشور» به آدرس aravahdateraviyeh@ یکی از کانال هایی است که با شعار هر روز یک محتوا ، به صورت روزانه آرای وحدت رویه موجود و جدید را به صورت رایگان برای استفاده حقوق دانان، وکلا، قضات و متقاضیان این آرا به اشتراک می گذارد.

کانال آرای دیوان عدالت اداری ( کانال های حقوقی ما در اپلیکیشن ایتا )

کانال «آرای دیوان عدالت اداری» به آدرس divanedalatedari@ یکی از کانال هایی است که با شعار هر روز یک محتوا ، به صورت روزانه آرای دیوان عدالت اداری موجود و جدید را به صورت رایگان برای استفاده حقوق دانان، وکلا، قضات و متقاضیان این آرا به اشتراک می گذارد. استفاده از این کانال و بهره گیری از محتوای آن را به شما حتما پیشنهاد می کنیم.

کانال نظریات مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضائیه ( کانال های حقوقی ما در اپلیکیشن ایتا )

کانال «نظریات مشورتی اداره کل حقوق قوه قضائیه» به آدرس nazariatmashverati@ یکی  دیگر از از کانال هایی است که با شعار هر روز یک محتوا ، به صورت روزانه نظریات مشورتی اداره کل حقوق قوه قضائیه موجود و جدید را به صورت رایگان برای استفاده حقوق دانان، وکلا، قضات و متقاضیان این آرا به اشتراک می گذارد. استفاده از این کانال و بهره گیری از محتوای مشورتی آن را به شما حتما پیشنهاد می کنیم.

کانال نظرات مشورتی شورای حل اختلاف ( کانال های حقوقی ما در اپلیکیشن ایتا )

کانال «نظرات مشورتی شورای حل اختلاف» به آدرس nazariatmashveratishora@ یکی  دیگر از از کانال هایی است که با شعار هر روز یک محتوا ، به صورت روزانه نظریات مشورتی اداره کل حقوق قوه قضائیه موجود و جدید را به صورت رایگان برای استفاده حقوق دانان، وکلا، قضات و متقاضیان این آرا به اشتراک می گذارد. استفاده از این کانال و بهره گیری از محتوای مشورتی آن را به شما حتما پیشنهاد می کنیم.

کانال نظرات مشورتی شورای حل اختلاف ( کانال های حقوقی ما در اپلیکیشن ایتا )

کانال «نشست قضائی» به آدرس neshastghazaii@ یکی  دیگر از  کانال هایی است که با شعار هر روز یک محتوا ، به صورت روزانه ننشست های قضائی موجود و جدید را به صورت رایگان برای استفاده حقوق دانان، وکلا، قضات و متقاضیان این آرا به اشتراک می گذارد. استفاده از این کانال و بهره گیری از محتوای حقوقی و مشورتی آن را به شما حتما پیشنهاد می کنیم.

به امید اینکه مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد.

لوایح و پرونده های خود را با سپردن به غیر وکلا نابود نکنید.هر پرونده زمان، علم و دانش مخصوص به خود را می خواهد.

برای دسترسی به وکلای متخصص در این مورد از طریق تماس با ما اقدام نمائید

به امید دیدار شما

من را در اینستاگرام دنبال کنید

فرآیند خرید

شما در حال تکمیل فرآیند درخواست خرید متن قرارداد مربوطه هستید لطفا جهت ادامه فرآیند موس خود را بر روی این فرم قرار دهید.

فرآیند خرید

خواهشمند است درصورت اطمینان از خرید، مبلغ مربوطه را به شماره کارت 3031-5243-9974-6037 بانک ملی به نام امیر یزدانی واریز نموده و بر روی تکمیل فرآیند خرید کلیک نمائید.
تکمیل فرآیند خرید