ابلاغ الکترونیک قضایی

 

ابلاغ الکترونیک

سامانه ابلاغ الکترونیکی قوه قضاییه که توسط مرکز آمار و فناوری قوه قضاییه در سال 1395 راه اندازی شده است اختصاص به ابلاغ اوراق قضایی و نشر آگهی ها دارد.

این سامانه که ورود به آن نیازمند داشتن نام کاربری برای سامانه ثناء(ازطریق ثبت در دفاتر خدمات قضایی که معمولا بعد از ثبت نام عبور همان کد ملی فرد است) و رمز عبور مخصوص می باشد.

البته این سامانه از طریق رمز عبور موقت نیز حفاظت می شود، یکی از تسهیلات به وجود آمده در عصر ارتباطات با همگامی قوه قضائیه است.


نحوه ورود به سایت سامانه ابلاغ الکترونیکی


برای ورود به سامانه لازم است بعد از ثبت نام در سامانه ثناء و با به همراه داشتن نام کاربری و رمز عبور و البته تلفن همراه فرد، می بایست ابتدائا به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید(که البته می توان از سایر موتور های جستجو نیز اقدام به دسترسی به سایت عدل ایران نمود.)

بعد از مراجعه به سایت گوگل لازم است نام سایت «عدل ایران» را وارد نموده و اقدام به جستجو نمائید.

بعد از مشاهده لینک وب سایت عدل ایران(سامانه خدمات الکترونیک قضایی) با کلیک بر روی آن نسبت به وارد شده به سایت اقدام نمائید.

نحوه ورود به سامانه ابلاغ

بعد اینکه با موفقیت به سایت عدل ایران وارد شدید با قلطاندن اسکرول و البته مراحعه به سمت راست سایت بخش «خدمات ویژه» با کلیک بر روی عبارت «سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی» نسبت به ورود به بخش ابلاغ اقدام نمائید.

نحوه استفاده از سامانه ابلاغ


بعد از ورود به سامانه ابلاغ ، با دو بخش به نام های «سامانه اصلی ابلاغ الکترونیک» و «سامانه پشتیبان ابلاغ الکترونیک» مواجه می شوید.

باید ابتدائا بر روی عبارت «سامانه ابلاغ الکترونیک» کلیک نمائید و در صورتی که با مشکل مواجه گردیدید نسبت به کلیک بر روی عبارت «سامانه پشتیبا ابلاغ الکترونیک» اقدام نمائید.

ورود به بخش ورود حساب کاربری

با مشاهده این بخش عملا شما به قسمت ورود سامانه ابلاغ وارد گردیده اید پس لازم است نام کاربری ور رمز عبور خود را در قسمت مربوطه وارد نموده و گزینه «مرحله بعد» را کلیک نمائید.

بعد از فشردن عبارت «مرحله بعد»در بالای صفحه با این کادر مواجه می شوید که قید گردیده است«رمز موقت جدید برای شماره همراه شما ارسال شد.

پس از دریافت ، در این مرحله وارد کنید» چراکه رمز عبور برای تلفن همراهی که در هنگام ثبت نام سامانه ثناء به کاربر داده اید ارسال می شود این رمز حدود 24 ساعت اعتبار خواهد داشت.

در این بخش با وروز رمز عبوری که به تلفن همراه شما ارسال شده است و البته کلیک بر روی عبارت «ورود» وارد بخش «حساب کاربری»سامانه خود خواهید شد.

داخل-حساب-کاربری

در نهایت حساب کاربری شما شامل سه بخش «ابلاغیه های جدید»، «ابلاغیه های مشاهده شده»،«دریافت با رمز»، «دریافت با شماره»،«سامانه آگهی الکترونیک» است مواجه می گردید که بخش ابتدائی مربوط به ابلاغیه های جدید شماست که اگر ابلاغ جدید داشته باشید روی آن در کادر دایره وار قرمز رنگ تعداد آن ذکر می شود.

اگر برابر با صفر بوده یعنی یا ابلاغیه جدیدی ندارید و یا مشاهده شده اند که باید از بخش «ابلاغیه های مشاهده شده» به ان ها دسترسی داشته باشید.

سایر بخش ها نیز امکان دریافت و مشاهده ابلاغیه ها با رمز، شماره را فراهم نموده و بخش آخر نیز مخصوص مشاهده آگهی ها است.

هزینه دریافت و ارسال فایل pdf ابلاغیه برای شما مبلغ 20.000تومان (بیست هزار تومان)است که توسط ما انجام خواهد شد.

می توانید از طریق ارتباط با شماره تلفن 09359779647 به صورت پیامک یا از کلیک بر روی « برنامه ایتا» درخواستتان رو انجام بدید.

برای ارتباط با ما بر روی آیکن های ذیل کلیک نمائید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 هزار تومان

فایل PDFابلاغ خودرااز طریق غیر حضوری وباپرداخت هزینه درایتا یا سروش دریافت کنید

فرآیند خرید

شما در حال تکمیل فرآیند درخواست خرید متن قرارداد مربوطه هستید لطفا جهت ادامه فرآیند موس خود را بر روی این فرم قرار دهید.

فرآیند خرید

خواهشمند است درصورت اطمینان از خرید، مبلغ مربوطه را به شماره کارت 3031-5243-9974-6037 بانک ملی به نام امیر یزدانی واریز نموده و بر روی تکمیل فرآیند خرید کلیک نمائید.
تکمیل فرآیند خرید